Acasă · Licitații
· Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie toner Lexmark, Pixuri, prelungitor, sursa DDR 3 si dosare cu sina
- Număr anunț
- DA20720638
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,59 RON
- Valoare atribuită
- 522,59 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 11:58
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
522,59 RON
din 522,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro