Ofertă acceptată Cumpărare directă

refill laser Canon/ hp si cilindru Canon/HP P 1005

Număr anunț
DA20709158
Autoritate contractantă
DIRECTIA AGRICOLA JUDETEANA GALATI (CUI 37805611)
Furnizor / câștigător
ANDUCOPY TECH SRL (CUI 35496420)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,04 RON
Valoare atribuită
168,04 RON
Data publicării
26.06.2018 11:57
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,04 RON

din 168,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.