Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4,297*210 MM,80 G/MP,500 COLI/TOP

Număr anunț
DA20720792
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.745 RON
Valoare finală
2.997,50 RON
Data publicării
27.06.2018 12:04
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.