Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computer ACER Intel Core i5 7400 / RAM 4GB / HDD 1TB / Monitor 21.5" Windows 10 - PROMO

Număr anunț
DA20716041
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.071,43 RON
Valoare atribuită
2.071,43 RON
Data publicării
27.06.2018 08:57
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.071,43 RON

din 2.071,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.