Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III [W
- Număr anunț
- DA20715252
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,57 RON
- Valoare atribuită
- 149,57 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 07:56
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,57 RON
din 149,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro