Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport Videoproiector de tavan Sopar TAPA 23054, 46 - 65 cm, Alb

Număr anunț
DA20710644
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL (CUI 29347858)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,88 RON
Valoare atribuită
389,88 RON
Data publicării
26.06.2018 13:10
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,88 RON

din 389,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.