Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta HP LaserJet Pro MFP M130a; print, scan, copy; A4, G3Q57A
- Număr anunț
- DA20709549
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,33 RON
- Valoare atribuită
- 385,33 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:16
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385,33 RON
din 385,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro