Ofertă acceptată Cumpărare directă

tehnica de calcul PC secretariat DESKTOP DELL OPTIPLEX 7010

Număr anunț
DA20707277
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.06.2018 10:36
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.