Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cititor de card Omnikey

Număr anunț
DA20690651
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare finală
1.520 RON
Data publicării
22.06.2018 14:21
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.