Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire proiect tehnic si detalii de executie ptr sistem de iluminat public

Număr anunț
DA20718477
Autoritate contractantă
Comuna Dulcesti (CUI 2613702)
Furnizor / câștigător
LUCRIS SERV SRL (CUI RO9998240)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
27.06.2018 10:30
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.