Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termostat model 1790, Sistem de transport pungi sange, plasma, trombocite si agitator trombocite
- Număr anunț
- DA20708985
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.783 RON
- Valoare atribuită
- 52.783 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 11:49
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.783 RON
din 52.783 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro