Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator de curent si sudura WAGT 220 DC HSB + Kit de Sudura

Număr anunț
DA20708396
Autoritate contractantă
AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
31121200-2 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.881,51 RON
Valoare atribuită
5.881,51 RON
Data publicării
26.06.2018 11:20
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.881,51 RON

din 5.881,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.