Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice si de prezentare in cadrul Festivalul Cascavalului de Bradulet
- Număr anunț
- DA20704430
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
- Furnizor / câștigător
- BĂDESCU GHEORGHE-GRAŢIAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 35664966)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 08:44
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro