Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLURI
- Număr anunț
- DA20707890
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.665,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.665,65 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 11:00
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.665,65 RON
din 3.665,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro