Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii a sistemului de iluminat public

Număr anunț
DA20718848
Autoritate contractantă
Comuna Butoiesti (CUI 8033356)
Furnizor / câștigător
LUYY SERV SRL (CUI RO22146857)
Cod CPV
50232000-0 · Servicii de intretinere a instalatiilor de iluminare publica si a semafoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.000 RON
Valoare atribuită
96.000 RON
Data publicării
27.06.2018 10:43
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.000 RON

din 96.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.