Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii verificare si mentenanta a hidrantilor de incendiu exterior
- Număr anunț
- DA20717328
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24 RON
- Valoare atribuită
- 24 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 09:46
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24 RON
din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro