Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STINGATOR PRESURIZAT CU PULBERE TIP P6
- Număr anunț
- DA20709860
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARASU (CUI 4342685)
- Furnizor / câștigător
- FIRECONS SRL (CUI 18696526)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,32 RON
- Valoare atribuită
- 403,32 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:30
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,32 RON
din 403,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro