Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tarnacop cu coada

Număr anunț
DA20707924
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
44511320-4 · Tarnacoape (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,50 RON
Valoare finală
172,50 RON
Data publicării
26.06.2018 11:02
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.