Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie incarcator Motorola GP 300 si CP 040

Număr anunț
DA20712016
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
DUMA SRL (CUI RO2640480)
Cod CPV
32237000-3 · Aparat portabil de emisie-receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,76 RON
Valoare atribuită
161,76 RON
Data publicării
26.06.2018 14:12
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,76 RON

din 161,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.