Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC DEBITARE A60 115X1X22,23MM 262936

Număr anunț
DA20720956
Autoritate contractantă
R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
33136000-2 · Instrument rotativ si abraziv (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,45 RON
Valoare atribuită
15,45 RON
Data publicării
27.06.2018 12:10
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,45 RON

din 15,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.