Atribuită Cumpărare directă

Produse conform ofertei de pret nr. 297/29.08.2024.

Număr anunț
DA36405542
Autoritate contractantă
FILARMONICA MOLDOVA IASI (CUI 4540119)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.132,99 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.132,99 RON