Ofertă acceptată Cumpărare directă

Famotidina 40mg x 30cpr film (ZEN)

Număr anunț
DA20717095
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,10 RON
Valoare atribuită
56,10 RON
Data publicării
27.06.2018 09:38
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,10 RON

din 56,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.