Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tulpini de referinta: ATCC 25922; 25923; 19615; 14028; 13124.
- Număr anunț
- DA20716661
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935 RON
- Valoare atribuită
- 935 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 09:22
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
935 RON
din 935 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro