Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mucovim 200mg*20cps (ACETYLCYSTEINUM)
- Număr anunț
- DA20716102
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 09:00
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro