Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE PENTRU DGASPC OLT,PENTRU CENTRELE CSPA;CTF MUGUREL;CTF SF ANDREI;CTF SF.VALENTIN;

Număr anunț
DA20711423
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
SANTE FARM SRL (CUI RO1510989)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.501,40 RON
Valoare atribuită
1.501,40 RON
Data publicării
26.06.2018 13:45
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.501,40 RON

din 1.501,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.