Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TGO +TGP+COLESTEROL
- Număr anunț
- DA20710685
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
- Furnizor / câștigător
- ROCO SISTEM SRL (CUI 15889930)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,12 RON
- Valoare atribuită
- 168,12 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:12
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,12 RON
din 168,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro