Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt pachet complet,publicare concurs,post vacant functionar public

Număr anunț
DA20718439
Autoritate contractantă
Comuna Iedera (Primaria Iedera) (CUI 4344287)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare atribuită
335,29 RON
Data publicării
27.06.2018 10:29
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,29 RON

din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.