Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unelte grădinărit pentru dep. EDILITAR cf.ref. nr.50/22.06.2018
- Număr anunț
- DA20712233
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44511340-0 · Greble (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,26 RON
- Valoare atribuită
- 324,26 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 14:23
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 21:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,26 RON
din 324,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro