Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placute Stradale

Număr anunț
DA20704894
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
TELEPRECIZIA (CUI RO9853249)
Cod CPV
34992300-0 · Indicatoare stradale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.412 RON
Valoare atribuită
5.412 RON
Data publicării
26.06.2018 09:07
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.412 RON

din 5.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.