Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA APA

Număr anunț
DA20703849
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
EXPERT TEDA SERVICE S.R.L. (CUI RO26123929)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
26.06.2018 07:50
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.