Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile ambulanta SMURD
- Număr anunț
- DA20682376
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.734 RON
- Valoare atribuită
- 18.734 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 08:00
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.734 RON
din 18.734 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro