Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentaţii cadastrale pentru intabulare în Cartea Funciară a drumurilor

Număr anunț
DA20714579
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA COMUNA HOLBAV (CUI 16399529)
Furnizor / câștigător
Cembra Forest DHE SRL (CUI 31251460)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
26.06.2018 16:27
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.