Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRAPEL ROMANIA /UE

Număr anunț
DA20707348
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,62 RON
Valoare atribuită
33,62 RON
Data publicării
26.06.2018 10:39
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,62 RON

din 33,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.