Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun ISO+2

Număr anunț
DA20723849
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ion I.C. Brătianu (CUI 3897327)
Furnizor / câștigător
ALFA VEGA SRL (CUI RO2386812)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.110,90 RON
Valoare atribuită
13.110,90 RON
Data publicării
27.06.2018 14:03
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.110,90 RON

din 13.110,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.