Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOP DANKE 4L, LAC KOBER 2.5L, PENSULA 60, PENSULA 30MM, BISON SILICON UNIV TRANSP, DILUANT DIVOS 1L,

Număr anunț
DA20723709
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,63 RON
Valoare atribuită
309,63 RON
Data publicării
27.06.2018 13:57
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,63 RON

din 309,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.