Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA20714696
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.134,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.722,62 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 16:44
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.722,62 RON
din 6.134,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro