Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microscope slide Super Frost extra white glass white frost 76mm x 26mm x 1.0mm
- Număr anunț
- DA20712518
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 485,90 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 14:36
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
485,90 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro