Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET LENJERIE PATUT GRADINITA

Număr anunț
DA20711743
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 33 BRASOV (CUI 29407593)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
26.06.2018 13:59
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.