Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize

Număr anunț
DA20717267
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA CSIKI BARNA (CUI 34396008)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.640 RON
Valoare atribuită
15.640 RON
Data publicării
27.06.2018 09:44
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.640 RON

din 15.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.