Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMBRANA BITUMINOASA ARCO ARTEC CU ARMATURA POLIESTER STRAT SUPERIOR ARDEZIE 4,5 KG. MP. SUL 10 M

Număr anunț
DA20714969
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
Cod CPV
44112600-4 · Izolatie acustica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.467,40 RON
Valoare atribuită
2.467,40 RON
Data publicării
26.06.2018 19:22
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.467,40 RON

din 2.467,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.