Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII CONFORM OFERTEI P.1

Număr anunț
DA20712915
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI RO1104689)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,50 RON
Valoare atribuită
1.719,50 RON
Data publicării
26.06.2018 14:51
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,50 RON

din 1.719,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.