Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMA WC ( capac pt wc cu rama)

Număr anunț
DA20705278
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
44411720-7 · Capace pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,50 RON
Valoare atribuită
132,50 RON
Data publicării
26.06.2018 09:23
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,50 RON

din 132,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.