Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse conform anunt publicitar ADV1018391

Număr anunț
DA20686393
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.757 RON
Valoare atribuită
4.757 RON
Data publicării
22.06.2018 11:14
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.757 RON

din 4.757 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.