Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDRANT PORTATIV TIP DN80 1XC

Număr anunț
DA20723888
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,01 RON
Valoare atribuită
421,01 RON
Data publicării
27.06.2018 14:04
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421,01 RON

din 421,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.