Ofertă acceptată Cumpărare directă

MESE SERVITE

Număr anunț
DA20723573
Autoritate contractantă
Casa Oraseneasca de Cultura Covasna (CUI 4925611)
Furnizor / câștigător
MISTY INVEST SRL (CUI RO17903046)
Cod CPV
15894200-3 · Mancare preparata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,86 RON
Valoare atribuită
834,86 RON
Data publicării
27.06.2018 13:51
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,86 RON

din 834,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.