Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR CERAMIC BUC 4 26.89 107.56 20.44 2 INSECTICID TANTARI BUC 16 8.40 134.45 25.55 3 REZERV

Număr anunț
DA20722705
Autoritate contractantă
Directia de Evidenta a Persoanelor Slobozia (CUI 18467522)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
27.06.2018 13:17
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.