Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM CLIMATIZARE SPLIT DAIKIN FTXM50M+ RXM50M

Număr anunț
DA20711843
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
REDRING S.R.L. (CUI 15622753)
Cod CPV
42512300-1 · Unitati de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.656 RON
Valoare atribuită
6.656 RON
Data publicării
26.06.2018 14:04
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.656 RON

din 6.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.