Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie de avizare a lucrarilor de interventie
- Număr anunț
- DA20710372
- Autoritate contractantă
- Comuna Ponor (Primaria Comunei Ponor Jud. Alba) (CUI 4650197)
- Furnizor / câștigător
- AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:56
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69.000 RON
din 69.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro