Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatie Chiller + lucrari reparatie instalatie de ventilatie grupuri sanitare

Număr anunț
DA20657196
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
POLTISAN SRL (CUI RO16446841)
Cod CPV
42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.324 RON
Valoare atribuită
6.324 RON
Data publicării
19.06.2018 16:34
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.324 RON

din 6.324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.