Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET MANERE VENERA 90 Y ARG SK 3631190360 1 buc 29,16 SET SURUBELNITE DREPTE+CRUCE 225102 1 set 46,2

Număr anunț
DA20721252
Autoritate contractantă
R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,53 RON
Valoare atribuită
649,53 RON
Data publicării
27.06.2018 12:22
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,53 RON

din 649,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.